Picture by Allan McKenzie/SWpix.com - 05/12/2020 - Rugby League - Kevin Sinfield 7 in 7, Leeds, England - Kevin Sinfield MBE with Rob Burrow & his team after completing his run at Headingley Stadium on day 5 of his seven marathons in seven days fundraising challenge in support of his former team-mate Rob Burrow and the Motor Neurone Disease Association.

İngiltere Süper Ligi’nde bir zamanların önemli isimlerinden olan Kevin Sinfield, geçtiğimiz hafta başlattığı maratonu bugün itibariyle noktaladı. Rob Burrow’un motor nöron hastalığına yönelik yardım kampanyası sırasında geçtiğimiz Salı günü başlattığı maratonu bu sefer Saddleworth’ta noktaladı.

77,777 £’luk hedef için başlattığı kampanya daha ilk günde 100,000 £ bağış toplandı. Şu an haberi yazdığımız sırada 61.685 destekçiden 1,411,015 £ gelir elde etti. Elde ettiği bu gelirler, Rob Burrow’un yanı sıra Motor Neurone Disease Association’a bağış olarak aktarılacak. Bağış yapmak isteyen taraftarlar bu adres üzerinden bağışlarını gerçekleştirebilecekler.

Fotoğraf: Allan McKenzie / SWpix.com

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir