*Gallagher Premiership ekiplerinden Gloucester’da yeni bir iç transfer gerçekleştirdi. Buna göre üç buçuk yıl önce Gloucester’da oynamaya başlayan Ruan Ackermann, takımla olan sözleşmesini uzattı. Bu sözleşmenin süresi bilinmiyor. Ancak önümüzdeki sezon Gloucester’da oynanması kesinleşmiş durumda.

*Gallagher Premiership’te bir diğer iç transfer Harlequins’ten geldi. Saracens’ten Harlequins’e gelen Aaron Morris, takımla sözleşmesini uzatan bir diğer isim oldu. Kendisi katıldığı günden bu yana takımın en gözde isimlerinden birisi olmuştu.

*Gallagher Premiership ekiplerinden Wasps, bu yıl RFU Championship’te yer alan ve Saracens karşısında aldıkları galibiyetle adından söz ettiren Ealing Trailfinders’tan bir oyuncu transfer etti. Buna göre Elliot Millar-Mills, sezon sonuna kadar Wasps’ta yer alacak.

*Pro14 ekiplerinden Ulster ise geçtiğimiz iki gün içerisinde altısı iç transfer olmak üzere toplam yedi transfer gerçekleştirdi. Dün açıklanan habere göre John Andrew, Kieran Treadwell, Andrew Warwick ve Nathan Doak en az Haziran 2023’e kadar Ulster’da kalacak. Bugün yaşanan gelişmede iç transfere iki yıl daha Ulster’da kalacak isimlere Rob Herring ve Ian Madigan eklendi. Daha önce Glasgow Warriors formasını giyen Leone Nakarawa ise Ulster ile bir yıl sözleşme imzaladı.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir