By Rugby Football League - https://www.rugby-league.com/article/57626/betfred-up-for-the-cups, Copyrighted free use, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=99631431

Ragbi Lig Challenge Kupası’nda bu sezondaki üçüncü tur eşleşmeler belli oldu. Bu sabah yapılan kura çekimlerinde son şampiyon Leeds Rhinos, son İngiltere Süper Ligi şampiyonu St. Helens ile eşleşti.

Alt liglerden gelen tüm takımlar bir İngiltere Süper Ligi takımıyla eşleşmiş durumda. Ligin büyük ekiplerinden Wigan Warriors York City Knights ile, Warrington Wolves ise Swinton Lions ile eşleşti. Featherstone Rovers ise Hull FC karşısına çıkacak. Widnes Vikings da üçüncü turda Salford Red Devils karşısına çıkacak.

Aidan Sezer’li Huddersfield Giants, Leigh Centurions’a karşı çeyrek finale çıkma mücadelesi verecek. Yusuf Aydın’lı Wakefield Trinity takımının Catalans Dragons deplasmanına çıkacağı üçüncü turda Hull KR ise Castleford Tigers karşısına çıkacak.

Fotoğraf: By Rugby Football League – https://www.rugby-league.com/article/57626/betfred-up-for-the-cups, Copyrighted free use, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=99631431

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir