Fotoğraf: Allan McKenzie/SWpix.com

2021 Ragbi Lig Challenge Kupası’nda önümüzdeki hafta oynanacak üçüncü tur maçlarının programı belli oldu. Buna göre üçüncü tur, Hull KR – Castleford Tigers maçıyla başlayacak.

9 Nisan Cuma günü oynanacak olan bu maç, TSİ 20:00’de başlayacak. Ardından 21:45’te York City Knights – Wigan Warriors maçı oynanacak. 10 Nisan Cumartesi günü ise dört maç oynanacak. İlk olarak 14:30’da Salford Red Devils – Widnes Vikings maçı oynanacak. Ardından 16:30’da St. Helens – Leeds Rhinos maçı yapılırken, 19:00’da ise Catalans Dragons – Wakefield Trinity mücadelesi oynanacak. Son olarak 21:00’de Featherstone Rovers – Hull FC mücadelesi olacak.

11 Nisan Pazar gününde ise son iki maç oynanacak. İlk olarak 14:30’da Swinton Lions – Leigh Centurions maçı oynanacak. Sonrasında 16:30’da oynanacak maçla birlikte Son 16 turu sona erecek. Bu maçta Leigh Centurions ile Huddersfield Giants takımları karşı karşıya gelecek.

Bu maçlar içerisinde York City Knights – Wigan Warriors maçı, Türkiye’deki izleyicilere ücretsiz ulaştırılacak. St. Helens – Leeds Rhinos ve Catalans Dragons – Wakefield Trinity maçları ulusal BBC kanallarında yer alacağından Türkiye’deki izleyiciler izleyemeyecek. Geri kalan maçlar ise OurLeague platformunda PPV olarak izleyicilere ulaştırılacak.

Fotoğraf: Rugby Football League

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir