National Rugby League’de heyecan, yarın başlayacak olan beşinci hafta maçlarıyla devam edecek. Bu maçlarda Penrith Panthers – Canberra Raiders’ın yanı sıra Parramatta Eels – St. George Illawarra Dragons maçları öne çıkan maçlar olarak dikkat çekiyor.

Haftanın ilk maçı yarın 12:50’de South Sydney Rabbitohs – Brisbane Broncos maçıyla başlayacak. Bu maçta South Sydney Rabbitohs, kendi gücünü Brisbane Broncos karşısında da göstermeyi hedefleyecek. Deplasman takımı ise eski günlere dönmenin hesaplarını yapıyor. Cuma gününde ise iki maç bulunuyor. Bunların ilkinde alt sıraları ilgilendiren New Zealand Warriors – Manly Sea Eagles maçı bulunuyor. Diğerinde ise Penrith Panthers ile Canberra Raiders arasında oynanacak. Bu maçın saati ise 12:55. Bu iki takım son yıllarda önemli işler yapmasıyla tanınıyor. Canberra Raiders 2019’da, Penrith Panthers ise geçtiğimiz yıl finale çıkmıştı.

Cumartesi gününde ilk olarak saat 08:00’de Gold Coast Titans – Newcastle Knights maçı oynanacak. Orta sıraları ilgilendiren bu maçta ilk iki maçta aldığı galibiyetin ardından üst üste iki mağlubiyet alan Newcastle Knights, bu seriyi bozmak istiyor. Gold Coast Titans ise geçtiğimiz hafta aldıkları mağlubiyetin telafisini yapmanın derdinde. Saat 10:30’da ise Melbourne Storm ile Canterbury Bankstown Bulldogs takımları karşı karşıya gelecek. Bu maçta Storm geçtiğimiz hafta yaptığı çıkışını sürdürmenin, Bulldogs ise sezonun ilk galibiyeti almayı hedefliyor. Son olarak zirve mücadelesi veren Sydney Roosters ile orta sıralardan çıkmak isteyen Cronulla Sharks takımları saat 12:30’da birbirleriyle mücadele edecek.

Pazar gününde ilk olarak saat 09:05’te alt sıralardan kurtulmak isteyen Wests Tigers ve North Queensland Cowboys takımları karşı karşıya gelecek. Parramatta Eels ile St. George Illawarra Dragons takımları, saat 11:15’te haftanın kapanışını yapacaklar. Maçta hem Parramatta Eels hem de St. George Illawarra Dragons galibiyet serilerini sürdürmenin niyetindeler.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir