Guinness PRO14 Rainbow Cup, Kingspan Stadium, Belfast 23/4/2021 Ulster vs Connacht A view of Kingspan Stadium ahead of the game Mandatory Credit ©INPHO/Ryan Byrne

Daha önce Gallagher Premiership’in katılacağını açıkladığı, İngiliz futbolunun önemli bir bölümünün de tam kadro katıldıkları “Sınırını Çiz” boykotuna yeni isimler katıldı. Buna göre İngiltere, İskoçya ve Galler Ragbi Birliği’nin yanı sıra İngiltere Ragbi Futbol Ligi federasyonları da sosyal medya boykotuna katılacaklar.

Bu kapsamda İngiltere Ragbi Futbol Ligi, kendi milli takımları ve federasyon sayfalarının yanı sıra İngiltere Süper Ligi’nde de kendi sosyal medya hesaplarını askıya alacaklar. Ayrıca 2021 Ragbi Lig Dünya Kupası da sosyal medya hesaplarını kapatacaklar arasında yer alıyor.

İngiltere Ragbi Futbol Birliği’nde ise RFU Championship ve Allianz Premier 15s liglerinin yanı sıra kendilerine ait sosyal medya hesaplarını ve GB7s hesaplarını durduracaklar. İskoçya ve Galler ise kendi federasyonlarını ve Pro14’teki franchiselarını kapatacaklar.

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir