2019 Investec Rugby Championship, Estadio Jose Amalfitani, Buenos Aires, Argentina 20/7/2019 Argentina vs New Zealand All Blacks Ben Smith of New Zealand on the attack Mandatory Credit ©INPHO/Photosport/Pablo Gasparini

Yeni Zelanda Ragbi Birliği, Temmuz testlerinin programına yeni maçlar eklediklerini duyurdu. Buna göre as takımı Tonga’yla da bir test maçı yapacak. Tonga ile Samoa’nın birbirleriyle mücadele edeceği bu testlerde Maori All Blacks ekibi de Manu Samoa ile mücadele edecek.

Bu kapsamda 3 Temmuz’da Yeni Zelanda – Tonga ve Maori All Blacks – Manu Samoa maçları oynanacak. Auckland’daki Mt Smart Stadyumu’nda oynanacak olan mücadelede Yeni Zelanda – Tonga maçı, TSİ 10:05’te başlayacak. Maori All Blacks – Manu Samoa maçı ise daha sonra belli olacak.

Yine maç saat daha sonra belli olacak bir maç daha bulunuyor. O da ikinci maçın yapılacağı Yeni Zelanda – Fiji testin olduğu gün oynanacak olan Tonga – Samoa maçı. Söz konusu maç 17 Temmuz’da oynanacak. Ayrıca Yeni Zelanda – Fiji testlerinin yapılacağı yerler de belli oldu. Buna göre 10 Temmuz’da oynanacak olan ilk test maçı Forsyth Barr Stadyumu’nda yapılacak. 17 Temmuz’da oynanacak ikinci test maçı ise FMG Stadyumu’nda yapılacak.

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir