Bu haftasonu Rusya’nın St. Petersburg kentinde oynanacak olan Yedili Ragbi Avrupa Kulüpler Şampiyonası’nda maç programı belli oldu. Buna göre Türkiye temsilcisi Firuzköy SK, kadınlarda her iki günün açılışını yapacak.

Kendileri, ilk olarak bu Cumartesi günü CSKA Moskova ile saat 10:00’da mücadele edecek. Ardından saat 12:50’de Black Roses Posnania ile karşılaşacak olan Firuzköy SK, 16:30’da da Medvek RC ile karşılaşacak. Firuzköy SK, gruptaki son maçını Pazar günü saat 10:00’da Léman Flames karşısında oynayacak.

Kadınlarda gruplarda ilk iki sırayı alan takımlar yarı final maçını oynarken, üç ve dördüncü sırayı alan takımlar beşincilik yarı finaline çıkacaklar. Son sırayı alan takımlar ise dokuzunculuk maçını oynayacak. Beşincilik klasman yarı final maçları 13:00’te, kupa yarı final maçları ise 13:40’ta başlayacak. Sonrasında dokuzunculuk, yedincilik ve beşincilik maçıyla Petrovsky Arena Küçük Saha maçları tamamlanacak. Kadınlarda gruplarında ilk iki sırayı alanların son maçları ana sahada oynanacak. İlk olarak saat 16:40’ta üçüncülük maçı yapılacak. Ardından da 17:20’de kadınlar finali bulunuyor.

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir