İngiltere Süper Ligi’nde 2021 Sihirli Haftasonu, bu haftasonu oynanacak maçlarla başlıyor. Altı maçın tek statta oynanacağı bu haftasonunda takımlar, ligin bitimine üç hafta kala hedeflerine ulaşmaya çalışacak. Ayrıca liderlik ve Play-Off konularında takımlar, kendilerini sağlama almaya çalışacak.

Newcastle’nın St. James’ Park’ta oynanacak olan bu haftasonunda ilk olarak bu Cumartesi günü üç maç oynanacak. Bu maçlardan ilki saat 17:00’de Castleford Tigers – Salford Red Devils maçıyla olacak. Ardından saat 19:15’te St. Helens – Catalans Dragons maçı yapılırken, saat 21:30’da oynanacak olan Leeds Rhinos – Hull FC maçıyla ilk gün tamamlanacak.

İkinci ve son günde ise ilk olarak saat 15:00’te Huddersfield Giants – Wakefield Trinity maçı olacak. Söz konusu maçta Wakefield Trinity formasını giyen Yusuf George Aydın maç kadrosunda yer alıyor. Saat 17:15’te Wigan Warriors ile Warrington Wolves takımları karşı karşıya gelecek. Leigh Centurions ile Hull KR takımları ise saat 19:30’da haftanın kapanışını yapacaklar.

Bu hafta öncesinde St. Helens – Catalans Dragons ve Wigan Warriors – Warrington Wolves maçları öne çıkıyor. Bunlardan St. Helens – Castleford Tigers maçı ilk iki sırayı, Wigan Warriors – Warrington Wolves maçı ise üç ile dördüncü sırayı karşı karşıya getiriyor.

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir