Queensland ile New South Wales arasında mücadele eden ve bu yıl 40. defa düzenlenen State of Origin serisinin ikinci maçında takımların kadrolarında değişiklik oldu. Buna göre her iki takımda da ciddi değişiklikler bulunuyor.

New South Wales kaptanı Boyd Cordner, başından geçirdiği yaralanma nedeniyle kadrodan çıkarıldı. Luke Keary’nin 17 kişilik kadrodan çıkarıldığı kadroda Cody Walker ise ilk 13’te yer alacak. Cameron Murray sakatlığı nedeniyle kadroda yok. Yedeklerde de Isaah Yeo and Nathan Brown ilk SOO için bekleyecekler.

Queensland’da ise Valentine Holmes State of Origin’e geri dönüyor. Christian Welch’in beyin travması nedeniyle oynayamacağı bu maçta Dunamis Lui ilk 13’te yer alacak. Diğer yandan Coen Hess’in yerine Jaydn Su’A yer alacak. Moeaki Fotuaika ise yedeklerde maça başlayacak.

New South Wales: James Tedesco, Daniel Tupou, Clinton Gutherson, Jack Wighton, Josh Addo-Carr, Cody Walker, Nathan Cleary, Daniel Saifiti, Damien Cook, Payne Haas, Angus Crichton, Tyson Frizell, Jake Trbojevic

Yedekler: Dale Finucane, Junior Paulo, Nathan Brown, Isaah Yeo

Rezerv: Luke Keary, Reagan Campbell-Gillard, Cameron McInnes, Stephen Crichton

Queensland: Valentine Holmes, Xavier Coates, Kurt Capewell, Dane Gagai, Phillip Sami, Cameron Munster, Daly Cherry-Evans, Dunamis Lui, Jake Friend, Josh Papalii, Felise Kaufusi, Jaydn Su’A, Tino Faasuamaleaui

Yedekler: Ben Hunt, Lindsay Collins, Jai Arrow, Moeaki Fotuaika

Rezerv: Brenko Lee, Corey Allan, Josh Kerr, Edrick Lee

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir