REPRO FREE***PRESS RELEASE NO REPRODUCTION FEE***EDITORIAL USE ONLY 2019 Guinness 6 Nations Rugby Championship Launch, The Hurlingham Club, Ranelagh Gardens, London 23/1/2019 Pictured from (L-R) Wales’ Carys Phillips, England's Sarah Hunter, Gaelle Hermet of France, Ireland’s Ciara Griffin, Scotland’s Lisa Thomson and Italy’s Manuela Furlan Mandatory Credit: (C) INPHO / Billy Stickland

Kadınlar Altı Ulus Şampiyonası’nda 2021 sezonu grup aşamasının programı açıklandı. Buna göre Nisan ayı boyunca maçlar Cumartesi günleri oynanacak.

3 Nisan’da ilk olarak İngiltere ile İskoçya maçı oynanacak. TSİ 17:00’de başlayacak olan mücadele Doncaster’daki Castle Park’ta yapılacak. Ardından saat 22:00’de Fransa ile Galler, Rabine Stadı’nda birbirleriyle karşılaşacaklar. 10 Nisan’daki maçlarda ise perde saat 16:00’da başlayacak olan İtalya – İngiltere maçıyla başlayacak. Plebiscito Stadı’nda oynanacak olan mücadelenin ardından saat 19:00’da Galler – İrlanda maçı oynanacak. Bu maç da Cardiff Arms Park’ta yapılacak.

17 Nisan’da oynanacak mücadelenin ilki saat 16:15’te oynanacak. Energia Park’ta yer alacak mücadelede İrlanda ile İtalya karşı karşıya gelecek. Saat 19:00’da oynanacak maçta ise İskoçya ile İtalya, Scotstoun Stadı’nda karşı karşıya gelecek. 24 Nisan’da oynanacak olan klasman maçlarının programları ise grup maçları tamamlandıktan sonra açıklanması bekleniliyor.

Fotoğraf: (C) INPHO / Billy Stickland

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir