Guinness Pro14, BT Murrayfield Stadium, Edinburgh, Scotland 2/1/2021 Edinburgh Rugby v Glasgow Warriors Glasgow Warriors’ George Turner and Richie Gray tackle Hamish Watson of Edinburgh Mandatory Credit©INPHO/Craig Watson

Son günlerde yayın haklarının büyük bir kısmını kaybeden Rugby Pass, Pro14 maçlarını Türkiye’de seyircilerle buluşturacak. Buna göre Rugby Pass, en azından Pro14’ün yayın haklarını sezon sonuna kadar elinde bulunduruyor.

Ayrıca yakın zamanda önemli bir gelişme yaşadı. Buna göre Rugby Pass, ellerindeki yayın haklarını Premier Sports’un Asya servisiyle beraber yayınlama kararı aldı. Şu an itibariyle üyeliği devam eden kullanıcılar Rugby Pass servisi üzerinden yayınlarını izleyebiliyor. Ancak yeni üyelerin yanı sıra üyeliğini yeniletmek isteyen kullanıcılar Premier Sports Asia servisine üye olmak zorunda. Asya’daki gibi abonelik sistemi olursa kullanıcılar aylık 26$, altı aylık 90$, yıllık olarak da 130$ ödemeleri gerekiyor. Premier Sports’un Türkiye’de yayın yapıp yapmayacağı merak konusu.

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir